Lähettäjä:

Veteraani pelastaa kotkan
americaaa yeah!
ILMOITA ASIATON SISÄLTÖ
Valitse mielestäsi parhaiten kuvaava ilmoitus mediatiedostosta.
Syy
repostMediaId
Lyhyt selvitys
1
Jylppy-Gallerian videokonvertoinnissa on ollut ongelmia 27.1.2020 - 9.2.2020 välisenä aikana ja jonoja on päässyt syntymään. Vika on nyt korjattu ja jono alkaa purkautumaan pikkuhiljaa tulevina päivinä.
Lähettäjä:
Syy
repostMediaId
Lyhyt selvitys
600
Kommentti ei liity mediaan
Eniten ääniä saaneet kommentit
Aika: 2017-03-15 12:41:49
+32572
<Joke_75>
Positiivista uutisointia. Totuudenmukainen otsikointihan olis ollut kutakuinkin.."Army veteran missed bald eagle often enough so it could save itself"
Aika: 2017-03-15 12:53:58
+255314
<SaKoz>
Vielä kun olis ruokkinut loukkaantunutta kotkaa pelastuksen jälkeen BigMaceilla, niin Murica lvl olis ollu tapissa.
Kommentit (10)
Piilota OFF-Topic keskustelu
<Semirotta> Säälittävä tekosyy sanalle kotka.
<Cyberdemon> Glorified Seagull
<mikis-> Kaikki sankarit eivät käytä viittaa. Sen sijaan päästä saattaa löytää kohtuullisen nopeat lasit.
<Survokas> U-S-A! U-S-A! U-S-A! U-SA-! U-S-A!
<Eemil Vastaranta> Demokratialintu yritti itsemurhaa. Onneksi jenkit pelasti.
<MoccaNinjaSensei> Muricaa, fuck yeah!
<Sepizee> SaKoz invamopo unohtui
<SaKoz> Vielä kun olis ruokkinut loukkaantunutta kotkaa pelastuksen jälkeen BigMaceilla, niin Murica lvl olis ollu tapissa.
<Keijjooo> Itse kerran pelastin karvamadon, kasvatin siitä petolinnun.
<Joke_75> Positiivista uutisointia. Totuudenmukainen otsikointihan olis ollut kutakuinkin.."Army veteran missed bald eagle often enough so it could save itself"
Uusimmat profiilikuvat
Foorumilla tapahtuu