Highway Scare Prank on Wife
Hahaa...
1
Jylppy-Gallerian videokonvertoinnissa on ollut ongelmia 27.1.2020 - 9.2.2020 välisenä aikana ja jonoja on päässyt syntymään. Vika on nyt korjattu ja jono alkaa purkautumaan pikkuhiljaa tulevina päivinä.
Hahaa...
Eniten ääniä saaneet kommentit
Aika: 2012-07-25 17:47:12
+1371
<Jonsai>
kuka aasi lukee iltalehteä?
Aika: 2012-07-25 21:09:11
+3298
<Apinapallo>
Iltalehdessä on pomo huutanut: "Ne vittuilee rasiassa! Nyt selaatte Youtubea niin kauan että löydätte hauskan videon jota siellä ei ole. Sit mä postaan sen rasiaan ja lesoon svenska klubbenilla että me oltiin eka!"
Kommentit (7)
<Madm00se> Mulle on tehty toi sama kun oltiin ruotsissa, kyllä siinä säikähtää niin maan perkeleesti kun heräät syvästä unesta apparin penkiltä ja kuorma-auton nokka tossa nenän edessä
<Apinapallo> Iltalehdessä on pomo huutanut: "Ne vittuilee rasiassa! Nyt selaatte Youtubea niin kauan että löydätte hauskan videon jota siellä ei ole. Sit mä postaan sen rasiaan ja lesoon svenska klubbenilla että me oltiin eka!"
<zeusthunder> wee man!
<Jonsai> kuka aasi lukee iltalehteä?
<Narego> En siltikään jaksanu kattoa sieltä, nimittäin jos on katsomisen arvoinen päätyy yleensä tänne.
<Okinawa> Kerrankin oli iltalehdessä ennen riemurasiaa
Uusimmat Foorumin viestit