Juha Kankkunen ja Markku Alén muistelevat hurjia rallin B-ryhmän aikoja
Kovia äijänmäyriä.
1
Jylppy-Gallerian videokonvertoinnissa on ollut ongelmia 27.1.2020 - 9.2.2020 välisenä aikana ja jonoja on päässyt syntymään. Vika on nyt korjattu ja jono alkaa purkautumaan pikkuhiljaa tulevina päivinä.
Kovia äijänmäyriä.
Eniten ääniä saaneet kommentit
Aika: 2019-05-30 14:56:15
+5396
<Ecsta>
harmittaa ettei ikinä ollut mahdollisuutta nähdä todellista rallia t. vm89
Kommentit (6)
<tuuhee> gilette Häkkisellä ei kovin paljoa V8 ajoa ollut, Lotus ja McLaren alkutaipaleelta, mutta taistelua todellakin.
<gilette> Ecsta Sama juttu kuin formuloissa, Häkkinen, V8 ja tiukat taistelut, enää ei tule sitäkään seurattua. Puhumattakaan kyseisten tapahtumien hinnoista, jotka nekin on nostettu pilviin. Kyllä ennenvanhaan oli asiat paremmin
<nikkeli_82> Vitun puliukot
<clifftop1> Ecsta, mä näin. Ja voin sanoa että viihdearvo oli aivan toista luokkaa kuin nykyisillä p...eenpäristimillä vaikka lukot ei niin kehittyneitä olleetkaan.
<Ecsta> harmittaa ettei ikinä ollut mahdollisuutta nähdä todellista rallia t. vm89
Uusimmat Foorumin viestit