SA-INT M05 Nintendo
r r r räjäytys
1
Jylppy-Gallerian videokonvertoinnissa on ollut ongelmia 27.1.2020 - 9.2.2020 välisenä aikana ja jonoja on päässyt syntymään. Vika on nyt korjattu ja jono alkaa purkautumaan pikkuhiljaa tulevina päivinä.
r r r räjäytys
Eniten ääniä saaneet kommentit
Aika: 2011-08-02 11:50:58
+775
<Apocalypse>
ja se ilme ku skappari olisi purjehtinu sisään
Aika: 2011-08-02 13:42:20
+593
<mikko_>
inttihuumori on kyl väsyneintä ja junteinta... ps. oon intin käyny...
Kommentit (29)
<Mohnake> Jaa Gyro kuuli velikullalta näitä juttuja :D Taisit itse olla sillon 7-vuotias ja odotit, että pääset itse todistamaan tätä räjäyttelylegendaa :) Ihan turha jätkä siis.
<nolp62> onneksi olin viimeisessä erässä joka keräs petikamojaan käytäviltä P kaudella...ja mitä täällä inistään jostain kirpuista ja räkätaudeista, eiköhän ne leviä muutenki kasarmilla...
<GyRo> mohnake pedit räjäytettiin oikeaan tapaan vielä sillon kun meikäläisen veli oli intissä, eli n.13v sitten. tuntuu vaan niin hölmöltä kun vertaa nykyaikaa entiseen.
<Savuhh> onko tämä kirkonmaa?
<jaan-eerik> Leviäähän ne satiaiset noinkin. Kas kun ei vielä kaivanut hygieniatuotteita kaapista ja työntänyt niitä aunukseensa. Runtua tuollaisille.
<Mohnake> Gyron faija tainnu kertoa juttua mitä ne on ennen tehny.
<12qwaszx> vittu mitä paskaa
<Skilz> vittu mä oisin hakannu!
<GyRo> näinhän sen pitäis nykypäivänäkin räjähtää. nykyään enää lakanaa nykästään siitä mistä se ei ole kunnolla ja pinkat pyöräytetään auki. ei jessus sentään. vikisiät ovat saaneet sanansa läpi.
<Staedt> näyttää ihan kirkonmaalta
<azk0> sampylly. Kyllä mulla noi karvat alko kasvamaan noin 7-8v ennen armeijaa..
<Mutsis> Rrrrrräjähti räjähti, räjähti...räjähti
<iloonen> kiva kerätä noi ja saada vieruskaverin tyyny mihin se on kuolannu ihan vitusti ja kaiken lisäksi räkätauti päällä.
<GoodLoozer> no aika överi räjäytys. ymmärrän vielä punkan käännöt ja pelkän pinkan viskaamisen mut toi nyt on iha perseestä mokulle.
<TapTT> Inttijonneja. Mutta ymmärrän kyllä, että imtti hassu jutut on kivoja niille, ketkä inttiä käy.
<Maska> Oli todella nautittavaa katsottavaa.
<eZ-> Inttivideot, kuvat, vitsit ja tarinat toimii vain jos on ollut itse paikalla.
<JamiP> hexagon on sivari
<hexagon> tunkekaa ny nää partiovideot vittuun!
<Necrophobic> What happens in the army should stay in the army
<sampylly> mikko_, saliitakoot heille tuo inttihuumori. Ovat vasta siinä isässä että alapäässä rupeaa karvat kasvamaan. :)
<mikko_> inttihuumori on kyl väsyneintä ja junteinta... ps. oon intin käyny...
<zyke> miten tämä liitty nintendoon?
<Lutu> Pari pinkkaa säästyi.
<Glockster> Eeppinen räjäytys, paitsi että yksi pinkka unohtui räjäyttää, joten epic fail.
<Apocalypse> ja se ilme ku skappari olisi purjehtinu sisään
<666pietari> We are doomed
Uusimmat Foorumin viestit