Lähettäjä:

Venäläinen MMORPG
lvl 15 Warrior x_69Vasili420_x
ILMOITA ASIATON SISÄLTÖ
Valitse mielestäsi parhaiten kuvaava ilmoitus mediatiedostosta.
Syy
repostMediaId
Lyhyt selvitys
1
Jylppy-Gallerian videokonvertoinnissa on ollut ongelmia 27.1.2020 - 9.2.2020 välisenä aikana ja jonoja on päässyt syntymään. Vika on nyt korjattu ja jono alkaa purkautumaan pikkuhiljaa tulevina päivinä.
Lähettäjä:
Syy
repostMediaId
Lyhyt selvitys
600
Kommentti ei liity mediaan
Eniten ääniä saaneet kommentit
Aika: 2016-10-08 15:43:40
+4785
<Ju5pE>
Olisi hauska tietää mistä riidasta on kyse ja kuinkahan paljon vodkaa tässä taas on kiskottu että Vasili päätti antaa kaikille tasapuolisesti turpaan? :D
Aika: 2016-10-08 00:30:07
+21469
<YanisPetke>
selling lobsters 200ea
Kommentit (20)
Piilota OFF-Topic keskustelu
<2koni> Vasili kruunattiin tämän levelin noston ansiosta kyläneuvokseksi.
<finapl> Repesin ehken enemmän ku pitäs :D
<DuD> Oli kova tappelemaan joo, mutta maastopukumies kävi nukkumaan kesken turpasaunan!
<Nkoo> Miksi tää on K-15?? :DD
<Ju5pE> Olisi hauska tietää mistä riidasta on kyse ja kuinkahan paljon vodkaa tässä taas on kiskottu että Vasili päätti antaa kaikille tasapuolisesti turpaan? :D
<DRAVENN> nordicgunpowder massive multiplayer online role play gaming
<nordicgunpowder> En tiiä mitä MMORPG tarkoittaa. Haittaako?
<Teht> Pelin nimi on Cyka Blyat Online
<Pentuperkele> hyvä peli kun ei tartte skillejä käyttää ja hakkaa kaikki. nerf?
<YanisPetke> selling lobsters 200ea
<japi99> Hieno mies
<gigagooga> Se vissii suuttu jostai :D
<Artosh> Oih Linee.
<Lihamylly> Alkuperäinen nähty muutamaan otteeseen ennenkin, mutta tässä oli loistavat efektit ja grafiikka. Täydet 5 tähteä.
<Mursunet> Kuten sanoin.
<P1rateEye> pehmeä jänis, jonotettu kerma, hullun pipanat, padottu silli, ojakurkku, muilututut herkut, Retun vihkijäiset. Niistä on hilpeät venäläiset tehty!
<Mursunet> aivåpää täällä on ollut jo pidemmän aikaa pieni kuppikunta mielensäpahoittajia jotka hermostuvat kaikesta. Helpommin pääset kun olet vaan hiljaa ja katsot mediat, jatkat matkaa niin kellään ei ole sanomista.
<aivåpää> Mikä mieltensäpahoittajainliitto tänne Rasiaan on iskenyt kun kaikki kommentit saa niin ketusti miinusta? Ymmärrän et kommentoinnin ja median taso on laskenut viime aikoina huimasti, mut kuka jaksaa väijyy uusia kommentteja ja käyä hakkaamassa alapeukkua kaikkiin "ei minun mielestä hauskoihin" kommentteihin?
<NakuTurbo> Tällasten videoiden taustaa kun sais tietää.
<Kuollut> ja lineage 2 style :D
Uusimmat profiilikuvat
Foorumilla tapahtuu